Sport.pl

Ruch Chorzów zdecydowany na transfer Łukasza Hanzela

Łukasz Hanzel, 29-letni pomocnik, przejdzie w piątek testy medyczne przygotowane przez Ruch Chorzów.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Niebiescy interesowali się Hanzelem już latem minionego roku, gdy ten rozstał się z Piastem Gliwice. Wtedy jednak strony nie doszły do porozumienia w sprawie wysokości kontraktu. Zawodnik z Cieszyna opuścił więc Śląsk i kontynuował karierę w pierwszoligowych Wigrach Suwałki. Nie trwało to jednak długo, bo kilka dni temu rozwiązał swój kontrakt. Teraz znowu jest bliski gry w Ruchu.

Hanzel w swojej dotychczasowej karierze reprezentował także barwy Beskidu Skoczów, Rozwoju Katowice, Zagłębia Lubin (debiut w Ekstraklasie). Na swoim koncie ma 152 mecze i 9 bramek w najwyższej klasie rozgrywkowej.Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o:
Komentarze (8)
Ruch Chorzów zdecydowany na transfer Łukasza Hanzela
Zaloguj się
 • biuro.cks

  Oceniono 4 razy 4

  do poloksg nie masz prawa się odzywać ty ruska k u r w o komunistyczna. Stul ryj ty sku...synu.
  Pozdrowienia dla mamusi. Zimno jej prawda?

 • biuro.cks

  Oceniono 2 razy 2

  polo!!!!!!!! olo!!!!!!!!! lo!!!!! ty KU...!!!!!! sprzedajna ściera ruska. UBecką rentę oddaj ty komunistyczna świnio.

 • scorpio1956

  Oceniono 9 razy 1

  Z tym Hanzelem to ciekawa sprawa. W Piaście zarabiał najwięcej. Trudno w to uwierzyć, ale więcej brał na rękę niż Podgórski czy Wilczek. Kontrakt z Piastem kończył mu się 30 czerwca 2015r. Na wiosnę 2015 r. (jeszcze za czasów Pereza) klub chciał przedłużyć Hanzelowi kontrakt, ale na nowych warunkach ( pensja obniżona o połowę). Hanzel wyśmiał tę propozycję. W międzyczasie Hanzel zaczął prowadzić z Ruchem. Jak usłyszał, że Ruch może mu dać góra 10 tys.?miesiąc wyśmiał klub i zaczął szukać czegoś innego. Nie znalazł nic. Pod koniec czerwca przed upływem kontraktu z Piastem zgłosił się do Prezesa Sarkowicza z prośbą o negocjacje. Piast (i słusznie) nie podjął z nim żadnych rozmów. Sami wiecie jakie Prezes z nowym trenerem robili czystki w Piaście.
  Hanzel zaczął nerwowo szukać klubu z Ekstraklasy. Na moment zainteresowała nim się Jagiellonia i uwaga...nie przeszedł testów i Probierz, mimo, że mu obiecał grę w Jagielonii, podziękował mu. Kończyło się okienko transferowe więc Hanzel znalazł miejsce w...
  I ligowych Wigrach Suwałki. Ile tam mógł zarabiać?. Może 6-8 patyków. Hapolstwo , jak widać, ma krótkie nóżki.
  Wrócił temat Ruchu. Ruch powinien potraktować go ostro i dać mu pensje tę samą co w Wigrach. Za co?. Za to jakim jest człowiekiem. Bo piłkarzem jest dobrym i solidnym. Może piłkarzem...to za duże słowo. On jest wyrobnikiem, najemcą który gra tam, gdzie mu płacą dużo byle w Ekstraklasie. Na grę nawet w Chinach jest za cienki.
  Niech Ruch go wykorzysta. On ma 29 lat i nie ma już dużej możliwości wyboru w życiu. Chce jeszcze zaistnieć w Ekstraklasie ale już nie może żądać dużej kasy. Niech Ruch to wykorzysta.
  Powtarzam. Hanzel jest solidnym piłkarzem. swoją grą d*py nie urywa, ale daje( dawał) jakość.
  Piszę szczerze i sądzę, że moje słowa sprawdzą się jak w przypadku (niestety) Podgórskiego.
  Pozdrowienia dla kibiców Ruchu!.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX