Sport.pl

Ruch Chorzów. Mariusz Stępiński: Przyjdzie czas, by wrzucić wyższy bieg

KORESPONDENCJA Z CYPRU. Mariusz Stępiński, napastnik Ruchu Chorzów podkreśla, że niebiescy nie są jeszcze w najwyższej formie. Zespołowi z Cichej nie przeszkodziło to jednak zremisować z liderem rumuńskiej ekstraklasy.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

Stępiński przyznaje, że dobór rywali podczas cypryjskiego zgrupowania jest taki, że z każdym kolejnym meczem poprzeczka jest zawieszona coraz wyżej. - Rumuni byli na pewno zespołem o najwyższej kulturze gry spośród tych, z którymi graliśmy podczas obozu - stwierdził piłkarz po meczu z Astrą Giurgiu.

Dodajmy, że rzadko się zdarza, żeby zespół rozgrywał sparingi dzień po dniu. Ruch zagrał w piątek z Tomem Tomsk (1:0), a już w sobotę rywalizował z liderem rumuńskiej ekstraklasy. - To prawda, ale też nie było takiego piłkarza, który grałby w obu meczach w pełnym wymiarze czasu. Sam zagrałem dwa razy po 45. minut. Trener wie, jak zarządzać naszymi siłami - podkreśla Stępiński.

Ruch gra na Cyprze dobrą piłkę, ale na pewno ma rezerwy. - Wciąż jeszcze czujemy w nogach obciążenia okresu przygotowawczego. Jeżeli teraz jedziemy na czwartym biegu, to piąty i szósty przyjdzie nam jeszcze wrzucić. To stanie się już po powrocie ze zgrupowania, gdy w Chorzowie rozpoczniemy przygotowania do pierwszego spotkania po zimowej przerwie - podkreśla najlepszy napastnik Ruchu.

ŚLĄSK.SPORT.PL ćwierka na Twitterze. Obserwujesz? >>

Zdjęcie Puma EVOSPEED 3.4 Nagolenniki (030596) Zdjęcie Puma NAGOLENNIK POWERCAT 3.12 r.L Zdjęcie Puma V-PRo 030205-02
Puma EVOSPEED 3.4 Nagolenni... Puma NAGOLENNIK POWERCAT 3.... Puma V-PRo 030205-02
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o: