Ruch Chorzów już nie jest tą samą drużyną co jesienią

KORESPONDENCJA Z CYPRU. Ruch Chorzów ma w nogach trzy sparingi na cypryjskiej ziemi, ale gola jeszcze nie stracił.


Atlantas Kłajpeda, Tom Tomsk i Astra Giurgiu nie potrafiły kolejno zaskoczyć defensywy niebieskich. W meczu z liderem rumuńskiej ekstraklasy mocno zapracował na to Mateusz Cichocki, który był jedynym graczem Ruchu biegającym po boisku przez pełne 90. minut.

- Rywale nas przycisnęli. Przeciwnicy byli bardzo ruchliwi, więc trzeba było cały czas się przesuwać, wyskakiwać, cofać się. To nie było to łatwe. Na szczęście wystrzegaliśmy się błędów. Najbardziej cieszy, że zagraliśmy na zero z tyłu. Kolejny mecz bez straconej bramki cieszy, bo jednak jesienią zdarzały się spotkania, w których traciliśmy ich zdecydowanie za dużo. Widać poprawę. Treningi robią swoje. Wygląda to coraz lepiej - mówi Cichocki.

Stoper Ruchu jest również aktywny pod bramką rywala. Zawodnik był bliski zdobycia bramki po stałym fragmencie gry. - Muszę popracować nad tym, żeby nie tylko być blisko, ale żeby takie okazje wykorzystywać - dodaje.

Zdjęcie Lanki UMBRO EXTREMIS HG-A 80845UCH5 Zdjęcie LANKI UMBRO EXTREMIS HG-A 80845UCH6 Zdjęcie Lanki UMBRO GEO FLARE SHIELD FG 80825UCGY
Lanki UMBRO EXTREMIS HG-A 8... LANKI UMBRO EXTREMIS HG-A 8... Lanki UMBRO GEO FLARE SHIEL...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info