Ruch Chorzów ma na Cichej atut, o którym wielu zapomina

Ruch Chorzów w tym roku na Cichej jeszcze nie wygrał. Czy zła karta odwróci się po sobotnim meczu z Lechem Poznań?

Stwórz własną drużynę i Wygraj Ligę!- Czeka nas kolejny trudny mecz, ale jak każdy w tej rundzie. Chcemy wygrać przed własną publicznością, bo wiosną jeszcze nam się to nie udało. Był remis, była porażka, więc w sobotę czas na zwycięstwo - podkreśla Łukasz Moneta, skrzydłowy niebieskich.

Po meczu z Pogonią Szczecin wiele osób chwaliło młodego pomocnika Ruchu, który dał dobrą zmianę i wyróżniał się w grze ofensywnej. - Do tej całej otoczki po ostatnim spotkaniu podchodzę na spokojnie. To trener podejmuje decyzje, więc jaka by ona nie była, to przyjmę ją z pokorą i będę dalej ciężko pracował - mówi.

Czy w meczu z "Kolejorzem" może pomóc atut własnego boiska i głośny doping fanów Ruchu? - Wszyscy liczymy, że w sobotę na trybunach zjawi się wielu kibiców i będą nas wspierać. Ich doping pomaga i niesie. Wiemy, że na kibiców zawsze możemy liczyć, bo nawet po porażkach z Legią i Cracovią się od nas nie odwrócili. Dodatkowo może nam pomóc murawa na Cichej, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest bardzo dobrze przygotowana i mam nadzieję, że to będzie sprzyjało naszej dobrej grze - kończy Moneta.