Ruch Chorzów. Maciej Urbańczyk zakłada, że w tym sezonie już nie wróci

Maciej Urbańczyk, pomocnik Ruchu Chorzów nie chce zapeszać, ale rehabilitacja po kontuzji kolana idzie pełną parą.

Zostań Prezesem i zbuduj Własną Drużynę!Urbańczyk nie pojawia się na boisku od jesiennego meczu z Lechem Poznań. Zawodnik doznał wtedy urazu kolana. Kontuzja była poważna, gdyż wychowanek klubu zerwał więzadła krzyżowe.- Można powiedzieć, że wszystko idzie planowo tak jak się tego spodziewaliśmy. Nie chcę jednak zapeszać, bo jeszcze nie skończyłem całego procesu rehabilitacyjnego - mówi.

- Po tak długim czasie przerwy, zwykłe truchtanie potrafi sprawić ogromną radość, a jak do tego dochodzi piłka to już w ogóle jest rewelacja. Teraz czekam aż będę mógł trenować z pełnym obciążeniem z całą drużyną. Można powiedzieć, że to będzie spełnienie marzeń - dodaje.

Kiedy zawodnik wróci na boisko? 20-letni pomocnik nie liczy na grę w tym sezonie. - Nastawiam się na nowy sezon, bo wrócić do treningu to jest jedna sprawa, a wrócić do formy, którą prezentowało się przed kontuzją to druga. Wolę nie robić sobie nadziei, bo nie chciałbym się później rozczarować. Zakładam, że ten sezon jest już dla mnie zamknięty. Planujemy, żebym okres przygotowawczy zaczął już razem z drużyną od pierwszego dnia. Wierzę, że tak będzie i nie będę miał żadnych strat od razu na początku sezonu - kończy.

Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PARK SHIELD SP0252-117 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PROTEGGA SHIELD SP0255-069 Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Wrapt Shield SP0261-010
NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... Nike Ochraniacze piłkarskie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info