Sport.pl

Ruch Chorzów - Legia Warszawa. Waldemar Fornalik: Brakowało tylko bramek [ZDANIEM TRENERÓW]

- W drugiej połowie zagraliśmy jedno z lepszych spotkań w sezonie. Potrafiliśmy zepchnąć Legię do defensywy - mówił po spotkaniu z zespołem z Warszawy Waldemar Fornalik, szkoleniowiec Ruchu Chorzów.
Facebook? » | A może Twitter? »


- Mecz okazał się trudniejszy niż można było się spodziewać. Żałuję, że w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy okazji, które wtedy mieliśmy. W drugiej połowie Ruch grał lepiej niż przed przerwą. Po domowemu. I dlatego tak się to skończyło - ocenił Stanisław Czerczesow, trener Legii.

- Na pewno był to kawałek meczu. Szczególnie w drugiej połowie, gdy zagraliśmy jedno z lepszych spotkań w sezonie. Potrafiliśmy zepchnąć Legię do defensywy. Trzy, cztery stuprocentowe okazje najlepiej o tym świadczą. Brakowało tylko bramek. A tak było wszystko co kibice mogą sobie zażyczyć. Zaangażowanie, szybka gra, sytuacje, determinacja - mówił Waldemar Fornalik, który przyznał, że można było się obawiać, jak będzie wyglądała gra niebieskich skrzydłami, wobec kontuzji Kamila Mazka.

- Łukasz Moneta pokazał się jednak z bardzo dobrej strony. Przecież to też jego pierwsze mecze w Ekstraklasie. Warto to docenić - mówił. Szkoleniowiec niebieskich był też pod wrażeniem zachowania fanów, którzy po spotkaniu wręczyli zawodnikom Ruchu pamiątkowe koszulki.

- Na jednych stadionach koszulki zabierają, a u nas... wręczają. To jasno pokazuje jakich mamy fanów. Mają wielki szacunek dla klubu. Wielkie przywiązanie do barw. To się od lat nie zmienia - dodał.

Więcej o:
Komentarze (1)
Ruch Chorzów - Legia Warszawa. Waldemar Fornalik: Brakowało tylko bramek [ZDANIEM TRENERÓW]
Zaloguj się
  • sccorpiio1956

    Oceniono 5 razy 5

    I co kibole z zabrza. Patczcie żabole jak sie walczy Ruch i Piast też .pokazali Śląski charakter a wy wszarze z Żabolandi tylko przynosicie wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
    Żabole do budy toznaczy wyp...do I ligi albo najepiej do IV

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX