Sport.pl

Ruch Chorzów. Nadzwyczajna sesja rady miasta. Pożyczka już nie zagrożona?

Ruch Chorzów informuje, że dokumenty, które dostarczył do Urzędu Miasta w Chorzowie są wystarczające, żeby na razie otrzymać 6 mln złotych z planowanej na 18 mln pożyczki.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

"Taką informację przekazał prezesowi Ruchu Dariuszowi Smagorowiczowi prezydent Chorzowa Andrzej Kotala. Kompletna dokumentacja dotycząca zabezpieczenia pożyczki została już dostarczona do kancelarii notarialnej i wkrótce podpisana będzie umowa, na podstawie której Ruch otrzyma pierwszą transzę, czyli 6 mln złotych. Zdajemy sobie sprawę, że fundusze na zwrotną pomoc dla Klubu pochodzą ze środków publicznych, a ich przekazanie musi być poparte mocnymi zabezpieczeniami finansowymi, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przedstawić Miastu dodatkowe dokumenty pozwalające na wypłatę pozostałych dwóch transz pożyczki" - informuje klub.

Docelowo Ruch ma otrzymać 18 milionów, co w czwartek stanęło pod znakiem zapytania. Na czwartek, 5 maja zaplanowano nadzwyczajną sesję Rady Miasta, w trakcie której radni podejmą decyzję w sprawie przekazania Ruchowi kolejnych dwóch transz z planowanej pożyczki.Więcej o:
Komentarze (6)
Ruch Chorzów. Nadzwyczajna sesja rady miasta. Pożyczka już nie zagrożona?
Zaloguj się
  • suchyksg

    Oceniono 9 razy -5

    Juz niedługo cie zlicytuja śmierdziuszku ,ale momy zabawa obserwując jak się zalewosz ślina z wściekłości bankrucie.
    Otrzyj śmierdzący pysk i się nie przejmuj za oknem świeci slonce...ale nie dla patologia zadłużone bez prawa do własnego znaku klubowego,zodno ekipa by na to nie pozwoliła, oprócz najbardziej honorowej z chozofa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX