Urodziny GKS-u Katowice. Czego klubowi życzą ludzie GieKSy?

Dokładnie 48 lat temu powstał GKS Katowice. Klub przygotował z tej okazji niespodzianki.
Piłkarze katowickiego zespołu odwiedzą dziś podopiecznych katowickiego Caritasu oraz Domu Dziecka Stanica i rozdadzą im urodzinowe gadżety. Z kolei kibice będą mogli spotkać zawodników GieKSy w centrum handlowym Silesia City Center.

ŚLĄSK.SPORT.PL objął patronatem urodziny GieKSy. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku , gdzie będzie można wygrać urodzinowe zestawy GKS-u Katowice.

A czego GKS-owi Katowice, z okazji 48. urodzin, życzą ludzie GieKSy?

Jacek Krysiak, prezes klubu

Nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale także na cały najbliższy rok życzę wszystkim, którym GKS Katowice jest bliski, by GieKSa kojarzyła się ze zwycięstwami i dostarczała wyłącznie pozytywnych emocji. Do zobaczenia na Bukowej1!

Jan Furtok, najlepszy piłkarz w historii GKS-u

Kibicom życzę przede wszystkim stadionu z prawdziwego zdarzenia. Aby można było oglądać spotkania całymi rodzinami w komfortowych warunkach. Życzę również zadowolenia z gry piłkarzy. Tak, aby kibice wychodzili ze stadionu zadowoleni.

Rafał Górak, trener GieKSy

Na pewno każdy życzy Ekstraklasy. Prawda. Piękne życzenia. Jednak mi - dziś trenerowi - wydaje się to oczywiste i uważam, że GieKSie się to należy, więc... pięknej kobicie nie mówiłbym, że coś jej brakuje, bo mogłaby to uznać za nietakt. Życzę szczęścia do ludzi, do takich, co nie traktują instrumentalnie, ale z powagą w trosce o jutro, takich, którzy zrobią wszystko, aby jej było dobrze, aby znalazła się na świeczniku. Aby ludzie o nią byli tak zwyczajnie, sportowo zazdrośni, aby rosła w siłę i zawsze nam przypominała, że my jesteśmy dla Niej, a nie Ona dla nas.

Alojzy Łysko, wybitny szkoleniowiec GKS-u

Życzę fanom GKS-u, żeby nie musieli obchodzić rocznicy zdobycia pierwszego Pucharu Polski, tylko, aby mogli się cieszyć z aktualnie zdobytego trofeum.

Adrian Napierała, najlepszy piłkarz GKS-u w 2011 r.

Z okazji 48. urodzin GKS-u Katowice życzyłbym zarówno sobie jak i ludziom związanym z GieKSą kibicowsko, organizacyjnie i sportowo wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzenia, jakim niewątpliwie jest awans do Ekstraklasy!!!

HC GKS Katowice

Zarząd hokejowej GieKSy w 48. rocznicę powstania GKS-u Katowice składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim sportowcom, działaczom, kibicom związanym teraz i w przeszłości z wieloma sekcjami GKS-u Katowice. Życzymy wszystkim, aby następne lata obfitowały w sukcesy co najmniej takie, jakie mieliśmy okazję przeżywać z GieKSą podczas minionych lat.

Grzegorz Proksa, bokserski mistrz Europy

Klubowi Sportowemu GKS Katowice życzę budowy pięknego stadionu bez najmniejszych powikłań, by kolejne rocznice mógł odbywać na wspaniałym obiekcie. By piłkarze, trenerzy i pracownicy byli gotowi do poziomu gry i reprezentowania barw klubu, jakiego będzie od nich wymagała publika oraz zobowiązywał stadion. By kibice zawsze wspierali z największą gorliwością swój klub oraz by poziom dopingu i opraw był co najmniej tak dobry jak dotychczas, a frekwencja z każdym meczem wzrastała, żeby kiedyś mój syn sam mógł przyjść zarażać z tą samą pasją i magią tego klubu swojego potomka, jak ja to robię dziś z nim!