Sport.pl

GKS Katowice blisko sfinalizowania sensacyjnej transakcji z szefem Polonii Warszawa!

Czy w Katowicach w nowym sezonie będzie Ekstraklasa? Rozmowy na linii GKS Katowice - Józef Wojciechowski trwają i są bliskie finiszu! - donosi "Przegląd Sportowy".
To byłby niewątpliwie hit tego piłkarskiego lata w polskiej Ekstraklasie. Ireneusz Król, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej GKS Katowice prowadzi rozmowy z właścicielem Polonii Warszawa o zakupieniu licencji na grę w Ekstraklasie! W przypadku przejęcia miejsca Polonii katowiczanie mogliby liczyć na wsparcie kilku sponsorów, swoje mecze rozgrywaliby na przestarzałym obiekcie przy Bukowej - czytamy w dzisiejszymPrzeglądzie Sportowym .

Dziennik informuje, że wcześniej ofertę dostała Warta Poznań, ale prezes Izabella Łukomska-Pyżalska nie była zainteresowana awansem na skróty. W Katowicach było inaczej.

Więcej o:
Komentarze (30)
GKS Katowice blisko sfinalizowania sensacyjnej transakcji z szefem Polonii Warszawa!
Zaloguj się
 • slaski_kibic

  Oceniono 22 razy 18

  dokładnie tak... (rekin). Wstyd na całą Polske... Powiedzmy sobie szczerze , jak klub który prawie spadł do 2 ligi chce kosztem innego klubu grac w Ekstraklasie?!?! Stadion sie sypie , klub bez pieniędzy , zalegający wszedzie z kasa , poślizgi z wypłatami , ale na kupno licencji jest?! Lepiej siedzcie gdzie siedzicie , wybudujcie sobie stadion , uregulujcie długi , potem uczciwie zapraszam do Ekstraklasy! A nie pchacie sie tam gdzie nie zasługujecie... OBIEKTYWNIE!

 • franziskanernonne

  Oceniono 14 razy 12

  Groclin Katowice, no tak...

 • rekin1976

  Oceniono 22 razy 12

  No, grocliniaki bukować bilety do Katowic:)) Płacz i lament przy Konwiktorskiej już się zaczął. Wyzywają JW, a niedawno peany na jego cześć pisali i transparenty wieszali. Kupił hrabia miejsce w Ekstraklasie to i sprzedać może z piłkarzami i "kibicami".

 • syngefco

  Oceniono 16 razy 10

  Kiedy przestrzegałem kilka lat temu kibiców Polonii przed Wojciechowskim, niejednokrotnie słyszałem przekleństwa w stosunku do mojej osoby, o których istnieniu nawet nie wiedziałem, w ich oczach widziałem złość, gniew, a w zachowaniu chamstwo. Przykro mi, że Polonia właśnie tak kończy, ale Was nie żałuje. Pozostało Wam emocjonować się na poziomie IV ligi.

 • boul81

  Oceniono 15 razy 7

  Klub z 13 miejsca w I lidze chce grać w Ekstraklasie? To nie fair. Poza tym, skoro ledwo się utrzymali w I,to z Ekstraklasy spadną od razu.Lubię Gieksę, ale niech się najpierw podciągnie sportowo i organizacyjnie, adopiero potem wejdzie do Ekstraklasy

 • lutek1

  Oceniono 10 razy 6

  To jest zaprzeczenie rywalizacji sportowej, że się kupuje sobie miejsce w wyższej lidze. Gdzie ciężko wywalczony awans, smutek po spadku. Po co to wszystko, jak można sobie kupić miejsce w Ekstraklasie, mając nawet drużynę w V lidze. Brawo dla Pani prezes Warty Poznań.

 • rr88

  Oceniono 6 razy 6

  Taaa, po co są te wszystkie rozgrywki ligowe na rożnych szczeblach, skoro licencjami handluje się jak pierwszym lepszym produktem? Niech lepiej wzorem wszystkich amerykańskich rozgrywek, zamkną rozgrywki i tylko bogaci będą mieli dostęp do ekstraklasy.

 • e_block

  Oceniono 10 razy 6

  Nie dziwię sie piłkarzom Polonii że grali tak słabo przy tym wariacie

 • eddy_the_head

  Oceniono 7 razy 5

  A to zabawny news :) ciekawe czy coś z tego wyjdzie ale z tego co pamiętam to GKS nie ma kasy na nic a co dopiero na licencję od JW...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX