Sport.pl

Ireneusz Król wieszczy upadek GKS-u Katowice

PRZEGLĄD PRASY. - Zagrają dwa mecze i wycofają się z pierwszej ligi - mówi prezes KP Katowice na łamach ?Przeglądu Sportowego?.
Król jest wiceprzewodniczącym rady nadzorczej GieKSy. Jeszcze niedawno chciał doprowadzić do fuzji KP z GKS-em, ale po protestach kibiców wycofuje się z tego pomysłu. Obecnie przekonuje, że jego klub wróci do nazwy Polonia i będzie grał w Warszawie. A co z GKS-em? - Odchodzę z rady nadzorczej tego klubu. Postanowiłem, że zamykam wszystkie ścieżki związane z GKS. Z miastem, jako sponsorem, GieKSa nie przetrwa. Podzieli los Ruchu Radzionków. Podejrzewam, że zagrają jako dwa mecze i wycofają się z rozgrywek pierwszej ligi. Ja już w tym nie uczestniczę, zabieram zabawki i melduję się w Warszawie - mówi Król z rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Przypomnijmy, że kibice GKS-u będą dziś wieczorem pikietować pod domem Króla w Katowicach. - W tym dniu będę w Warszawie. Jeśli chcą się ze mną spotkać, muszą przyjechać do stolicy - twierdzi prezes KP.

Więcej o:
Komentarze (6)
Ireneusz Król wieszczy upadek GKS-u Katowice
Zaloguj się
 • anty-agonista

  Oceniono 11 razy 11

  Słowa tego człowieka są wypowiadane na głos i wprost a są tacy którzy nie rozumieją... Jakby jeszcze komuś z K6 się wydawało, że ten człowiek to jest jakiekolwiek wyjście z czegokolwiek. Na szyi ma szalik klubu do kibiców, którego właśnie się zwrócił - "kasa albo postawie Was w upadłość, bo nie zamierzam płacić długów, które sam narobiłem".

 • smolar_15

  Oceniono 13 razy 9

  Panie Krol.Z Warszawy tez pana wypie.....!ale ja w innej sprawie...jesli nie chce pan skonczyc jak Wojciechowski jako wrog polskiej pilki.....wycofaj sie z futbolu z honorem.....nie rob problemow GIEKSIE......UREGULU SWOJE DLUGI .....I ODEJDZ......DOPOKI JESZCZE MOZESZ ZACHOWAC RESZTE GODNOSCI.......

 • turdi87

  Oceniono 8 razy 6

  Krol-idz do warszaway tam ci pokoza!!!!!!KATOWICE !!!!!GKS!!!!

 • jan.wybicki

  Oceniono 3 razy 3

  Jestem kibicem GKS-u i Polonii Warszawa. Mam dwa powody, żeby tego człowieka nie lubić!

 • gieksiunia

  0

  Najpierw hu.. spłać długi które narobiłeś w gieksie co mamy kłopoty przez ciebie z transferami.
  A tak wogóle gdyby nie miasto to gieksa by dawno nie istniała miasto ostatnio dawało na wszystko pieniądze włącznie na licencje na pierwszą ligę. Na wypłaty , zusy itd przy tobie niebyło ale na wkup licencji ekstraklasy to miałeś. Złodziej oszust wypierd.... do warszawy , a o giekse się nie martw ona na pewno nie zginie bez ciebie prędzej ty bez niej.

 • kl3m3ns

  Oceniono 8 razy -2

  sK1964 zabiło GieKSę, taka prawda! Wstyd, pluć wam na buty nie warto!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX