Sport.pl

Prezes GieKSy wprowadził w błąd prezydenta Katowic! Uszok będzie zły?

Prezydent Piotr Uszok zapewniał podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, że czterej kluczowi piłkarze GKS-u przedłużyli kontrakty z klubem. Tyle, że to nieprawda. - Takie informacje mieliśmy od prezesa Jacka Krysiaka - wyjaśniają w urzędzie.
Sprawa przyszłości GKS-u była najbardziej palącym tematem podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta. W specjalnym oświadczeniu Uszok zapewniał, że nie jest zagrożony start zespołu w rozgrywkach pierwszej ligi. - Pierwszy mecz z ŁKS-em Łódź ma odbyć się w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 17 - mówił prezydent.

Uszok informował radnych, że ważne kontrakty z klubem mają trener Rafał Górak i inni członkowie sztabu szkoleniowego. Prezydent zaskoczył wszystkich mówiąc też, że kontrakty z klubem przedłużyli czterej czołowi piłkarze: Przemysław Pitry, Jacek Kowalczyk, Jan Beliancin i Witold Sabela.

Piłkarze rzeczywiście dostali nowe umowy do podpisu, ale wcale ich jeszcze nie zaakceptowali! - Prezydent powiedział tak na podstawie oświadczenia prezesa GKS-u Jacka Krysiaka, które od niego otrzymał. Dodam, że prezydent jest obecnie w osobistym kontakcie z tymi piłkarzami - wyjaśnia jego asystent Maciej Biskupski.

Z naszych informacji wynika, że Uszok jeszcze dziś spotka się z wymienionymi piłkarzami. To oznaczałoby, że nie zagrają oni w dzisiejszym sparingu ze Szczakowianką Jaworzno.

GKS i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o:
Komentarze (10)
Prezes GieKSy wprowadził w błąd prezydenta Katowic! Uszok będzie zły?
Zaloguj się
 • felucjan

  Oceniono 8 razy 8

  Uszok się wku.rwi!! Nie ma nic gorszego jak oszukać kłamcę, okraść złodzieja...

 • netbigzbig

  Oceniono 5 razy 5

  O tym, że w ZOJO jest manko na około 100 000 też pewnie nie wie......... o niewygodnych sprawach prezydentowi sie nie mówi........., a może nie chce wiedziec?

 • tomkosa

  Oceniono 5 razy 3

  Idealnie do siebie pasują :))
  Ściemniacze na maxa

 • art_102

  Oceniono 4 razy 0

  Sołtys "dbam tylko o Kostuchnę" wystraszył sie kibiców i znalazł kozła ofiarnego. Jak się Krysiak poświęci, to w nagrodę zostanie "setnym" doradcą prezydenta (wynagrodzenie 6 tys msc) od spraw jakiś, może GKS-y?

 • turdi87

  Oceniono 4 razy 0

  KATOWICE!!!!!GKS!!!!!!ZA GORNY SLOSK!!!!

 • nogamuchy2

  Oceniono 5 razy -1

  Jaki prezes taki klub

 • rabe_tata_joea

  Oceniono 9 razy -1

  UUU...szok
  Tak to jest, jak amatorstwo się bierze za cokolwiek :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX