Sport.pl

Rafał Górak kontra Przemysław Cecherz. Pojedynek niedoszłych trenerów KP Katowice na Bukowej

GKS Katowice podejmuje dziś na swoim boisku Kolejarza Stróże.
GieKSa i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


GieKSa zagra o pierwszą wygraną w lidze od 9 maja. Pomóc mają jej w tym trzej nowi piłkarze, których udało się pozyskać tuż przed spotkaniem. Chodzi o Rafała Kujawę, Grzegorza Fonfarę i Alana Czerwińskiego. O zwycięstwo nie będzie łatwo, bo rywale nie przegrali w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu!

Warto zwrócić też uwagę na trenerów obu drużyn - Rafała Góraka i Przemysława Cecherza. Obaj byli latem przymierzani do pracy w roli szkoleniowców. KP Katowice, czyli Polonii Warszawa przeniesionej na Śląsk. Ostatecznie ani Polonia nie zmieniła siedziby, ani też żaden z nich nie zajął się jej trenowaniem.

Dodajmy, że fani GKS-u będą mogli obejrzeć sobotni mecz z częściowo wyremontowanych trybun. Na Bukowej zamontowano nowe krzesełka.

Jak obecnie prezentuje się stadion, możecie się przekonać na tym filmieSpotkanie rozpocznie się o godzinie 18. W związku ze zbliżającym się początkiem roku szkolnego klub przygotował niespodziankę - kibice, którzy nie skończyli 15 lat mecz GKS - Kolejarz będą mogli obejrzeć za darmo.

Więcej o: