Dlaczego warto głosować w plebiscycie GieKSy "Złote Buki"?

Kibice GieKSy, którzy wyślą sms-y mają nie tylko mają nie tylko szansę na wygranie nagród, ale i wesprą przy okazji katowicki Dom Aniołów Stróżów.
Trwa głosowanie w tegorocznej edycji "Złotych Buków", czyli nagród przyznawanych przez kibiców GKS-u Katowice.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich kategorii oraz zasad głosowania można znaleźćhttp://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,124014,13167347,Kibice_GKS_u_Katowice_znow_przyznaja__Zlote_Buki__.html

Warto zaznaczyć, że udział w sms-owym głosowaniu daje szansę na wygranie nagród. Każda osoba, która odda głosy w każdej z pięciu kategorii, otrzyma 27 stycznia sms z pytaniem. O wynikach decydować będzie jak najszybsze udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie.

Nagrody to:

1 miejsce - Głośnik Wibracyjny z Przyssawką ET-5008 Dancer oraz koszulka meczowa 2 miejsce - Głośnik Wibracyjny z Przyssawką ET-5008 Dancer oraz piłka z autografami zawodników I drużyny 3-5 miejsce - piłka z autografami zawodników I drużyny 6-10 miejsce - "Monografia Sekcji Piłkarskiej GKS Katowice" tom II autorstwa Tomasza Pikula 11-15 miejsce - karnet na rundę wiosenną sezonu 2012/2013 16-20 miejsce - dwumiesięczny karnet do klubu Get-Fit Fitness 21-30 miejsce - klubowy kalendarz na rok 2013

Organizatorzy postanowili, że cały zysk z sms-ów zostanie przekazany na "Dom Aniołów Stróżów", by wesprzeć finansowo wyjazd jego podopiecznych na tegoroczne ferie zimowe.

Portal ŚLĄSK.SPORT.PL jest patronem "Złotych Buków".