La Furia GieKSa. GKS Katowice miażdży rywala w sparingu!

Wynik potyczki GKS-u Katowice z Przebojem Wolbrom na długo utkwi w pamięci kibiców.
Na boisku Hetmana GieKSa zdemolowała Przebój. Dwa pierwsze gole padły pod koniec pierwszej połowy, kolejnych pięć po przerwie. Jedną z bramek strzelił Sławomir Duda, testowany w GKS-ie gracz klubu z Wolbromia.

Co ciekawe, tuż po meczu z Przebojem GKS zmierzył się z innym trzecioligowcem, BKS-em Bielsko-Biała i... przegrał. W tym spotkaniu wystąpił jednak drugi skład GieKSy.

GKS Katowice - Przebój Wolbrom 7:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Pitry (44.), 2:0 Cholerzyński (45.), 3:0 Pitry (47.), 4:0 A. Kowalczyk (51.), 5:0 Rakels (64.), 6:0 A. Kowalczyk (70.), 7:0 Duda (84.)

GKS: Sabela - Farkas, Kamiński, Cholerzyński, Ratajczak - A. Kowalczyk, Duda, Fonfara, Pitry, Gancarczyk (60. Bętkowski) - Rakels (75. Szołtys).

GKS Katowice - BKS Bielsko-Biała 2:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Wojtasik (5.), 0:2 Rucki (19), 1:2 Napierała (58.), 2:2 M. Mazurek (74.), 2:3 Olszowski (82.), 2:4 Antczak (88.)

GKS: Wierzbicki - Sadzawicki (46. Szołtys), Dębski, Napierała, Sobotka - Czerwiński, M. Mazurek, Goncerz, Chwalibogowski, Wołkowicz - Sadowski (78. Bętkowski).