Kolejne firmy podpisały umowę o współpracy z GKS-em Katowice

Klub biznesu przy GKS-ie to projekt, który dopiero pączkuje. Na razie mamy w nim skupionych piętnaście firm, zachęcamy kolejne - mówi Wojciech Cygan, wiceprezes GKS-u Katowice.
W piątek umowy z GKS-em podpisały firmy Gwarant, Alinex i Open Mind.co. Dwie pierwsze firmy zdecydowały się na pakiet platynowy, co oznacza, że będą wspomagać klub 5 tys. zł miesięcznie.

- Agencja ochrony Gwarant od 2008 roku zabezpiecza m.in. imprezy sportowe, na przykład mecze Legii. Ostatnio podpisaliśmy umowę z hokeistami GKS-u. Prezes firmy jest kibicem tego klubu. Chcemy wesprzeć klub finansowo i zyskać kontakty biznesowe - mówi Izabela Kąkol, pełnomocnik zarządu.

Nasza firma zajmuje się przetwórstwem metali kolorowych i handlem żelazostopami - mówi Grzegorz Report, prezes zarządu firmy Alimex. Trzecia firma, Open Mind.co, zajmuje się PR-em.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów działań naszego klubu w obszarze biznesu. Kolejne firmy decydują się na współpracę z GKS-em, widząc wymierne korzyści z takiej decyzji. Wierzymy, że uczestnictwo w Klubie Biznesu GieKSy zaspokoi oczekiwania naszych partnerów i pokaże kolejnym podmiotom, że jest to dobry kierunek dla rozwoju ich biznesu - mówi wiceprezes Wojciech Cygan.