Sport.pl

Czy Łukasz Budziłek zostanie na Bukowej?

PRZEGLĄD PRASY. Bramkarzowi występującemu w GKS-ie Katowice od poprzedniej rundy wiosennej w czerwcu 2014 roku kończy się kontrakt. Zgodnie z przepisami już za niespełna trzy miesiące Budziłek mógłby podpisać - z półrocznym wyprzedzeniem - umowę z dowolnym innym klubem. Co na to GKS? - pyta katowicki "Sport".
Prezes Wojciech Cygan chciałby oczywiście, żeby Budziłek został na Bukowej. - Rozmawiałem już z Łukaszem o ewentualnym nowym kontrakcie, choć nie jest to jeszcze etap formułowania bardzo konkretnych jego warunków - mówi Cygan. Doradzający bramkarzowi "po koleżeńsku" były kolega klubowy z GKS-u Bełchatów Kamil Kosowski ponoć nie wyklucza pojawienia się ofert zagranicznych. - Również i z nim jestem umówiony w najbliższych dniach - mówi Cygan.

Więcej w "Sporcie".

Więcej o:
Komentarze (1)
Czy Łukasz Budziłek zostanie na Bukowej?
Zaloguj się
  • sk64

    Oceniono 2 razy 2

    A jak.....Casillas doluje ostatnio w Realu wiec niech Kosecki zadzwoni i uruchomi jakis kontakt hehehe zwlaszcza biorac pod uwage przebieg jego zagranicznej kariery.
    Ledwo Budzilek sie wybil z pierwszoligowej szarzyzny a juz mu mieszaja w glowie. Podpisz kontrakt z Gieksa na rok, zobacz czy awansuja a jak nie to i tak znajda sie chetni z ekstraklasy. Ograj sie w rodzimej kopanej i wtedy na wojaze. Na skroty sie nie uda. Chyba ze chcesz skonczyc w trzeciej lidze angielskiej albo drugiej belgijskiej jak Cie to satysfakcjonuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX