Sport.pl

Kibice GieKSy żądają tańszych biletów. Inaczej grożą bojkotem!

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice ?SK1964? wystosowało list do prezesa klubu w sprawie cen biletów.
Kiedy GKS Katowice awansuje do ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

List został opublikowany po trzeciej z rzędu porażce katowickiej drużyny. "Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" żąda obniżenia cen biletów na mecze rozgrywane przy ulicy Bukowej do kwoty - 1 złoty (Trybuna Centralna) i 5 złotych (Trybuna Główna) do momentu zajęcia przez drużynę pozycji premiowanej awansem do Ekstraklasy. W ostatnich miesiącach w klubie zaszło wiele pozytywnych zmian, a jedyną grupą która nie nadąża za resztą jest dział sportowy. Znamy kondycję finansową klubu i nie chcemy w niego uderzać, dlatego sugerujemy obciążyć różnicą z wpływu z biletów cały dział sportowy, jako jedynych winowajców obecnej sytuacji. W razie braku obniżki cen biletów rozważamy bojkot meczów rozgrywanych na stadionie przy ulicy Bukowej" - napisali stanowczo fani.

Obserwuj autora na Twitterze - @maciekblaut >>

Więcej o:
Komentarze (7)
Kibice GieKSy żądają tańszych biletów. Inaczej grożą bojkotem!
Zaloguj się
 • kamilkamas84

  Oceniono 39 razy 17

  Po co są w ogóle prezesi klubów i jakieś zarządy? Przecież to kibole dyktują warunki, a jak coś im (tzn. kilku z nich) się nie spodoba, to bojkot. Szantażyści, totalna amatorka.

 • kecajsito

  Oceniono 14 razy 8

  Co da obniżka cen biletów i bojkot - jedno wielkie G. Powinni się zabrać za obniżenie pensyjki piłkarzyków i wstrzymanie premii za mecze do czasu osiągnięcia celu tj. awansu. Mniejsze wpływy z biletów to mniejsze dochody klubu. Piłkarzykom i tak muszą zapłacić to co im gwarantowali w kontrakcie. Czyli co, jak nie będzie wpływów z biletów to wszyscy mieszkańcy Katowic poniosą kolejne koszty utrzymania klubu bo Urząd Miasta znowu im da na pensyjki.

 • Piotrek DZWA

  Oceniono 12 razy 2

  Głosujcie dalej na ta tępą łysą dzidę. To będziecie mieli stadion w chorzowie i bilety po 40zł, bo przecież będzie trzeba za dzierżawę płacić.

 • bluemarco

  0

  Jak to? To bojkot dopiero będzie? Myślałem że 2000 na meczu ligowym u siebie z czołową druzyną ligi to już jest bojkot, ale widać może być jeszcze gorzej

 • pioplo1

  Oceniono 11 razy -7

  to na tę hanysowską ruinę też są sprzedawane bilety ? Myślałem że wstęp do skansenu jest darmowy,a tu wieśniaki liczą sobie za wejście.Ale jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX