Podwójne święto na stadionie GKS-u Katowice

GieKSa podejmuje w sobotę Chrobrego Głogów i będzie chciała mu się zrewanżować za sensacyjną porażkę w Pucharze Polski. Spotkaniu będzie towarzyszył wielki finał akcji ?Zagraj na Bukowej?.
Kiedy GKS Katowice awansuje do ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

Katowiczanie, którzy ostatnio w dość pechowych okolicznościach przegrali w Lubinie, z pewnością będą celowali w zwycięstwo. Niepokojące sygnały dotyczyły stanu zdrowia najlepszego strzelca GieKSy Grzegorza Goncerza, który doznał kontuzji. Jest jednak szansa, że w sobotę będzie mógł zagrać.

W przerwie spotkania GKS - Chrobry na głównej płycie stadionu zostanie rozegrany finał akcji "Zagraj na Bukowej", w której uczniowie trenowali pod okiem piłkarzy GKS-u. Eliminacyjne spotkania rozpoczną się już o godz. 11.30 na obiekcie przy Bukowej.

To jednak nie koniec. Podczas meczu odbędzie się wielki piknik dla dzieci. Będą darmowa wata cukrowa, popcorn, mnóstwo gadżetów, a także plac zabaw z dmuchańcami i piłkarską tarczą strzelecką.

Klub liczy na sporą frekwencję na trybunach, którą ma zapewnić rywalizacja pomiędzy "blaszokiem" i sektorem rodzinnym na procent ich wypełnienia. Na razie lepsi są młodsi kibice.

 

Obserwuj autora na Twitterze - @maciekblaut >>