Cracovia kusiła najlepszego piłkarza GKS-u Katowice

Czy Grzegorz Goncerz odejdzie wkrótce z GKS-u Katowice?
Czy GKS może sobie pozwolić na odejście Goncerza? Podyskutuj na fejsie! >>

Goncerz był bohaterem piątkowej gali "Złotych Buków", w czasie której odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza GieKSy w 2014 r. Jeszcze na scenie zapytano go, czy wiosną też będzie grał na Bukowej. Goncerz przypomniał, że ma ważny kontrakt z klubem, ale dodał też "zobaczymy, co życie przyniesie".

Napastnik więcej ujawnił w rozmowie z gieksa.pl.

- Mówię szczerze, że w tej chwili jest zainteresowanie klubów z ekstraklasy moją osobą. Nikt nie chce jednak płacić za zawodnika. Dla mnie najważniejsze jest też to, że mnie nikt z Katowic nie wyrzuca. Nie mam presji, że muszę odejść z Katowic, bo mnie tu nie chcą. Miło, że jest zainteresowanie z klubów ekstraklasy, ale zobaczymy, co się wydarzy, bo to kluby muszą najpierw się dogadać ze sobą. Nie było zainteresowania ze strony Bełchatowa, o którym pisała prasa. Zainteresowana była Cracovia, ale już nie jest - wyznał Goncerz.

Prezes GKS-u Wojciech Cygan mówił niedawno, że dla Goncerza nie ma żadnej oficjalnej oferty, a jeśli taka przyjdzie, to klub ją na pewno rozważy. - Będziemy jednak bardzo wybredni, nie każda oferta nas zadowoli - podkreślał.