GKS Katowice rozbity w pierwszym meczu w tym roku

GKS Katowice wysoko przegrał sparing z GKS-em Bełchatów.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Katowiczanie mieli katastrofalny początek meczu w Bełchatowie. W ciągu 16 minut stracili aż trzy gole. Jednego z nich - do własnej bramki - strzelił debiutujący w GKS-ie Adrian Frańczak. Ostatecznie katowiczanie stracili cztery gole, a sami odpowiedzieli tylko honorowym trafieniem Grzegorza Goncerza z rzutu karnego.

Dodajmy, że w GieKSie wystąpili testowani pomocnicy Patryk Kun (Vęgoria Węgorzewo) i Słowak David Lesko (Tatran Presov). Obaj piłkarze nie zachwycili i nie zostaną zawodnikami GKS-u.

GKS Bełchatów - GKS Katowice 4:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Wacławczyk (6.), 2:0 Frańczak (11. samobójcza), 3:0 Baranowski (16.), 3:1 Goncerz (45. z karnego), 4:1 Ślusarski (62.) GKS: Bucek - Pietrzak, Kamiński, Pielorz, Frańczak - Cholerzyński, Leimonas - Kun, Pitry, Lesko - Goncerz. W drugiej połowie wystąpili: Rudnicki - Czerwiński, Kamiński, Pielorz, Pietrzak - Wieczorek, Duda - Lesko (65. Januszkiewicz), Bętkowski, Kun (65. Ceglarz) - Kujawa.