GKS Katowice. Wielki finał akcji "Zagraj na Bukowej"

Przy okazji sobotniego meczu GKS-u Katowice z Arką Gdynia zostanie zorganizowany rodzinny piknik i rozegrany finałowy mecz akcji "Zagraj na Bukowej".
Kiedy GKS Katowice awansuje do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

To będzie już 5. finał sztandarowej akcji społecznej GieKSy, w ramach której dzieci z Katowic, Mysłowic i Jaworzna trenują pod okiem piłkarzy. Zwycięską drużynę poznamy w przerwie meczu Arka-GKS. - Dla wielu dzieci to początek przygody z piłką, ale oprócz zabawy sprawdzamy ich predyspozycje i niektóre dobrze rokują na przyszłość. Dzięki tym zajęciom możemy wyłonić najlepszych. Będziemy bacznie obserwować najmłodszych podczas Wielkiego Finału i wyróżniające się osoby zaprosimy na treningi - wyjaśnia Tomasz Rogalski, wiceprezes akademii "Młoda GieKSa".

Na sobotę zaplanowano na Bukowej masę atrakcji. Finałom akcji "Zagraj na Bukowej" będzie towarzyszył rodzinny piknik. Dla dzieci zostały przygotowane liczne niespodzianki, m.in. darmowy wstęp na mecz, słodkie upominki, darmowe posiłki, konkursy, dmuchańce, bramkę celnościową, malowanie twarzy i moc gadżetów. Impreza, którą sponsoruje Bank Zachodni WBK, rozpocznie się o godz. 10.30.