Sport.pl

GKS Katowice. Klub licytuje miejsce na swoich koszulkach! W szczytnym celu

W niedzielnym meczu z Arką Gdynia piłkarze GKS-u Katowice zagrają w specjalnych koszulkach. Wszystko po to, by zachęcić kibiców do przekazywania 1 procenta podatku dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, Domu Aniołów Stróżów i Hospicjum Cordis.
Czy GKS Katowice awansuje do ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

- Działalność społeczna to obszar, który zajmuje sporą część naszego czasu. W tym roku chcemy pomóc w promocji tematyki 1 procenta. Każdy z nas - przy składaniu deklaracji rocznej - może pomóc - mówił podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Marcin Janicki, wiceprezes GKS-u Katowice.

- Mecz z Arką Gdynia nasz zespół zagra w okazjonalnych strojach, na których znajdą się logotypy 1 procenta, ale także trzech naszych partnerów: Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, Domu Aniołów Stróżów i Hospicjum Cordis. Firmom możliwość wylicytowania miejsca na koszulkach, pod numerami zawodników. Licytacja potrwa do końca wtorku - wyjaśniał Janicki. I dodał, że uzyskane w ten sposób pieniądze trafią do wspomnianych organizacji.

Więcej informacji na temat akcji GieKSy znajduje się na stronie internetowej klubu.Zdjęcie ADIDAS PIŁKA EURO 2016 GLIDER r.5 AC5448 Zdjęcie Adidas Piłka nożna 11Glider Zdjęcie Adidas Piłka Nożna EKSTRAKLASA GLIDER AX7583
ADIDAS PIŁKA EURO 2016 GLID... Adidas Piłka nożna 11Glider Adidas Piłka Nożna EKSTRAKL...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (2)
GKS Katowice. Klub licytuje miejsce na swoich koszulkach! W szczytnym celu
Zaloguj się
 • lucek07

  Oceniono 3 razy 3

  @termid
  1% na chore dzieci ty idioto!! Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo parchem,żeby szydzić z tej akcji!!!! Jesteś idiotą!! Po stokroć IDIOTĄ!!

 • termid10

  Oceniono 6 razy -2

  Zdjęcia Uszoka i Krupy powinni sobie tam walnąć, przecież to najwięksi sponsorzy tego klubu, szkoda tylko, że nie finansują tego z własnych pieniędzy, tylko z miejskiego budżetu. Za taką niegospodarność powinni ich pozamykać do kryminału, wtedy ich fotki na koszulkach GKS-u były by miłym wspomnieniem dla bandy kiboli tego klubu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX