GKS Katowice. Grzegorz Goncerz: Koniec już z tymi pięknymi porażkami!

- Jestem naprawdę zadowolony z jego zaangażowania. Widać, że to prawdziwy przywódca - Jerzy Brzęczek, trener GKS-u Katowice, chwali Grzegorza Goncerza, autora zwycięskiej bramki w derbach z Rozwojem Katowice.
GKS Katowice wygrał derby Katowic, choć euforii w szeregach zespołu z Bukowej być nie może. Sukces przyszedł przecież w szczęśliwych okolicznościach...

- Rzeczywiście, wynik jest lepszy niż nasza gra. Czyli inaczej niż w poprzednich spotkaniach, kiedy lepiej operowaliśmy piłką i przegrywaliśmy. Wiedzieliśmy, że będzie bolało, ale koniec już z tymi pięknymi porażkami! W tym wszystkim to punkty są kluczowe - zaznacza Grzegorz Goncerz, kapitan GieKSy.

To on rozstrzygnął losy spotkania, wykorzystując w końcówce rzut karny. Choć Jerzy Brzęczek ma dla niego więcej pochwał. - Nawet w poprzednich meczach, kiedy nie trafiał, grał bardzo dobrze. Jestem naprawdę zadowolony z jego zaangażowania. Widać, że to prawdziwy przywódca - mówi trener GKS-u.

Zapytany zaś o Tomasza Zahorskiego, który w niedzielę po raz pierwszy wybiegł w podstawowym składzie katowiczan, stwierdza tak: - To nie była dla niego łatwa sytuacja, bo długo borykał się z kontuzją. Nie zanotował występu, na jaki go stać, ale będziemy dawać mu szanse, by mógł pokazać swoje umiejętności.

Więcej o: