Trener GKS-u Katowice spodziewa się "piekielnie trudnego" sezonu. Na Śląsku będzie się działo!

- Czwarte miejsce, jakie zajęliśmy, jest najlepszym od momentu awansu GKS-u Katowice do pierwszej ligi - mówił po zwycięstwie nad Wisłą Płock Jerzy Brzęczek, trener zespołu z Bukowej.
Czy w następnym sezonie GKS Katowice awansuje do Ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

- Gratuluję GKS-owi trzech punktów. Żałuję, że nie sprawiliśmy radości naszym kibicom, którzy jeżdżą za nami na każdy mecz wyjazdowy - mówił Marcin Kaczmarek, trener Wisły. - Szybko straciliśmy gola, ale potem stworzyliśmy kilka bardzo dobrych okazji i w końcu wyrównaliśmy. Wydawało się, że możemy iść za ciosem. Druga połowa była jednak słabsza. Wchodzi młody chłopak, pierwszy kontakt z piłką i piękna bramka. Tak też się zdarza... - dodał Kaczmarek.

Co na to Jerzy Brzęczek? - Chcę podziękować całej drużynie. Mieliśmy różne okresy, ale zrobiliśmy postęp. Czwarte miejsce, jakie zajęliśmy, jest najlepszym od momentu awansu GKS-u do pierwszej ligi - podkreślał szkoleniowiec GieKSy. I wybiegał już myślami do następnego sezonu: - Będzie piekielnie trudny. Czekają nas jedne z najciekawszych rozgrywek w ostatnich latach. Na Śląsku będzie się działo bardzo wiele.

Obserwuj autora na Twitterze - @kkwasniewski_ >>