Trener Piasta zabrał na obóz 25 zawodników. Żadnych niespodzianek

Piłkarze gliwickiego pierwszoligowca w poniedziałek przed południem udali się na pierwsze w tym okresie przygotowawczym zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim
Potrwa ono do soboty. W tym czasie drużyna rozegra dwa sparingi: w środę z Lechem Poznań (we Wronkach) i w sobotę, na zakończenie obozu, z Chojniczanką Chojnice. Oba mecze kontrolne odbędą się o godz. 11.30. Przez ten czas sztab szkoleniowy Piasta testować będzie hiszpańskiego obrońcę Fernando Cuerdę, który jest z gliwickim zespołem od 10 stycznia. Dzisiaj o godz. 18 trener Marcin Brosz przeprowadzi pierwszy trening na obiektach Groclinu. Czy w trakcie tygodnia dołączy do gliwickiego zespołu jakiś nowy zawodnik? - Nie mam takich informacji - mówi rzecznik klubu Przemysław Plisz.

Kadra Piasta Gliwice na zgrupowanie (za oficjalną stroną Piasta): Mateusz Bodzioch, Jan Buryan, Tomasz Bzdęga, Pavol Cicman, Kamil Groborz, Krzysztof Hałgas, Fernando Cuerdo, Wojciech Kędziora, Adrian Klepczyński, Marcin Korbecki, Łukasz Krzycki, Wojciech Lisowski, Rafał Pietrzak, Tomasz Podgórski, Gediminas Paulauskas, Mateusz Matras, Radosław Murawski, Patryk Nalepa, Rudolf Urban, Ruben Jurado, Dariusz Trela, Adrian Świątek, Dominik Witek, Jakub Szmatuła, Mariusz Zganiacz.Więcej o: