W Piaście Gliwice nie ma frajerów. Wszyscy ostro negocjują

PRZEGLĄD PRASY. Wiceprezes beniaminka ekstraklasy Jarosław Kołodziejczyk przekonuje na łamach ?Sportu?, że rozmowy z piłkarzami w sprawie nowych kontraktów idą bardzo dobrze.
Wkrótce wygasają umowy m.in. trenera Marcina Brosza oraz wielu czołowych zawodników. Trwają negocjacje w sprawie ich przedłużenia. - Nie widzę powodów, dla których miałyby one nie skończyć się pomyślnie. Oczywiście, jest dyskusja, każda ze stron chce wynegocjować najlepsze - ze swojego punktu widzenia - warunki, ale już po prostu musi tak to wyglądać. Wszyscy bylibyśmy frajerami, gdybyśmy nie walczyli o swoje - mówi Kołodziejczyk w rozmowie ze "Sportem".

Zdaniem działacza w rozmowach nie pomagają menedżerowie zawodników. - Gdyby nie to, że większość naszych zawodników ma menedżerów, rozmowy z co najmniej połową z nich byłyby już zakończone - wyjaśnia Kołodziejczyk.

Wiceprezes klubu jest przekonany, że w Piaście pozostanie trener Brosz. - Był wczoraj w klubie, cały czas rozmawiamy. Zapewniam jednak, że to nie jest kwestia pod tytułem "tak albo nie", a wyłącznie sprawa ustalenia warunków - stwierdza.