Sport.pl

Grota lodowa, słoneczna łąka, a nawet mini zoo. Piast Gliwice otoczony luksusem

Rozpoczęło się zgrupowanie gliwickich piłkarzy w nadmorskim Gniewinie.
Piastunki będą szlifowały formę przed występami w Ekstraklasie w kaszubskiej wsi położonej nad jeziorem Żarnowieckim. Gliwiczanie zamieszkali w czterogwiazdkowym hotelu Mistral Sport. Niedawno było o nim bardzo głośno, bo podczas Euro 2012 korzystała z niego reprezentacja Hiszpanii.

Ośrodek oferuje oczywiście idealne warunki do treningu piłkarskiego. Ale nie tylko. Otoczenie hotelu to również centrum rehabilitacyjne, pływalnia, hala sportowa, czy bowling. Hotel jako dodatkowe atrakcje reklamuje łodzie motorowe, statek wycieczkowy "Nadolanin", Skansen Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu, stadniny koni, pole golfowe, mini zoo i wieżę widokową.

Po wyczerpującej pracy relaks zapewnią zabiegi na ciało, masaże wykonane w gabinetach SPA, basen, sauny (sucha, infrared, łaźnia parowa), hammam, grota lodowa, jacuzzi, słoneczna łąka, solarium, siłownia, sala fitness oraz cardio. Dodajmy, że w trakcie zgrupowania Piast rozegra cztery sparingi. Rywalami gliwiczan będą Pogoń Szczecin (18.07), Cracovia (21.07), Arka Gdynia (25.07) oraz Lechia Gdańsk (28.07).

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o:
Komentarze (1)
Grota lodowa, słoneczna łąka, a nawet mini zoo. Piast Gliwice otoczony luksusem
Zaloguj się
  • bartek54g

    Oceniono 5 razy 5

    O co chodzi autorowi? To już kolejny artykuł o piłkarzach Piasta w luksusach. Takich ośrodków w Polsce jest kilkadziesiąt nie mówiąc o setkach poza granicami. Czy nie uczciwiej byłoby zająć się pławieniem w zakopiańskich luksusach mocno zadłużonej drużyny Górnika Zabrze. A może o luksusach w których będą się pławić w Słowenii po powrocie z Zakopanego powiększając swoje zadłużenie.
    W Gniewinie oprócz Piasta przebywają drużyny Pogoni, Cracovii i Lechii Gdańsk a więc dostępność luksusów w tym tłumie może być dość iluzoryczna.
    Tak więc może trochę więcej rzetelności ze strony autora a przede wszystkim uczciwości dziennikarskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX