Potężne zmiany w kadrze Piast Gliwice. Znamy kadrę na obóz!

Klub ujawnił nazwiska piłkarzy, którzy udali się na zgrupowanie do Trzebnicy. Jest sporo niespodzianek.
O zmianach personalnych w Piaście nie było dotąd wiadomo zbyt wiele. Pewne było tylko odejście Dariusz Treli do Lechii Gdańsk i Mateusza Matrasa do Pogoni Szczecin. Roszad w Piaście jest jednak o wiele więcej, o czym najlepiej świadczy skład kadry na zgrupowanie w Trzebnicy. Znalazło się w niej miejsce dla hiszpańskiego bramkarza Alberto Cifuentesa (La Hoya Lorca), czeskiego pomocnika Lukasa Bajera (MFK Koszyce), tunezyjskiego pomocnika Mohameda Saida (Club Africain), napastników Dawida Janczyka (ostatnio bez klubu) i Pawła Moskwika (Puszcza Niepołomice) oraz obrońców Przemysława Szymińskiego i Łukasza Winiarczyka (obaj Rozwój Katowice).

Z Piastem pożegnał się za to obrońca Krzysztof Król, który rozwiązał kontrakt. W kadrze na obóz nie ma też Heberta, Pavola Cicmana, Patricka Dytko, Viktoria Nikiemy i Rabioli.

Kadra Piasta Gliwice

Bramkarze: Alberto Cifuentes, Jakub Szmatuła, Jakub Szumski.

Obrońcy: Csaba Horvath, Adrian Klepczyński, Kornel Osyra, Szymon Paskuda, Jan Polak, Przemysław Szymiński, Łukasz Winiarczyk. Pomocnicy: Gerard Badia, Lukas Bajer, Krzysztof Hałgas, Mohamend Said, Łukasz Hanzel, Matej Izvolt, Sebastian Kubik, Piotr Kwaśniewski, Carles Martinez, Bartosz Szeliga, Radosław Murawski, Tomasz Podgórski, Kamil Wilczek. Napastnicy: Tomas Docekal, Dawid Janczyk, Ruben Jurado, Wojciech Kędziora, Paweł Moskwik

Jesteś kibicem Piasta? Dołącz do nas na Fejsie! >>

W jaki sposób lubisz najbardziej oglądać w TV mecze Mundialu?