Kibice Piasta Gliwice chcą meczu pożegnalnego dla Jarosława Kaszowskiego

Fani w oficjalnym piśmie do nowego prezesa Piasta Adama Sarkowicza domagają się zorganizowania pożegnalnego meczu dla Jarosława Kaszowskiego i zastrzeżenia koszulki z nr. 8.
Jesteś kibicem Piasta? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Jarosław Kaszowski to w polskim, a może i europejskim futbolu, fenomen. Nigdy nie był wybitnym piłkarzem, ale będąc zawodnikiem jednego klubu, przeszedł z nim drogę od najniższej do najwyższej klasy rozgrywkowej - od B klasy do ekstraklasy. Był kapitanem drużyny. To dlatego dla kibiców Piasta pozostaje klubową legendą.

Po wygaśnięciu kontraktu z Piastem w 2011 roku Kaszowski pograł jeszcze w Ruchu Radzionków i Fortunie Gliwice. Obecnie pracuje z dobrymi efektami w dziale marketingu Piasta.

"Czas już więc najwyższy, aby godnie podziękować Kaszowskiemu, gliwiczaninowi od urodzenia i wychowankowi Piasta za jego wkład w tworzeniu historii klubu. Najlepszym dla piłkarza sposobem jego rozegranie tego ostatniego, pożegnalnego meczu, bo nikt nie ma chyba wątpliwości, że na to zasługuje. Warto przy okazji przypomnieć kibicom innych, legendarnych żyjących jeszcze piłkarzy, tych, których przed laty oklaskiwali i kochali fani niebiesko-czerwonych" - pisze serwis piast.gliwice.pl i przypomina, że w Gliwicach wciąż mieszka wielu innych byłych piłkarzy Piasta, którzy zasługują na lepszą pamięć.