Sport.pl

Angel Perez Garcia: Prezes narzucał mi piłkarzy, którzy mieli grać

PRZEGLĄD PRASY. Angel Perez Garcia, były trener Piasta Gliwice napisał list do kibiców, w którym dziękuje za wsparcie i przedstawia powody zwolnienia.
Kulisy sportowych wydarzeń na Śląsku. Dołącz do nas na Facebooku >>

List opublikował"Przegląd Sportowy" . "Kibice podziękowali mi za moją pracę i historyczne wyniki drużyny za sprawą ogromnego transparentu, okazali mi szacunek i sympatię, wiele razy skandując moje nazwisko podczas nieszczęsnego i fatalnego meczu, który drużyna przegrała, już beze mnie, w Gliwicach z Koroną Kielce. Mecz, który ja przygotowałem, aby go wygrać, znając doskonale moją drużynę oraz wszystkich piłkarzy Korony, jak również ich słabe i mocne punkty, ale mi nie pozwolili i zwolnili mnie, nie dając mi nawet typowego ULTIMATUM. Teraz mają przed sobą pięć trudnych meczów do zakończenia rundy zasadniczej i zobaczymy gdzie ją skończą, chociaż w tych meczach w pierwszej części sezonu zdobyliśmy 9 punktów. Żaden z naszych kibiców nie znajduje wytłumaczenia, dlaczego mnie zwolnili, ale chodzi o to, że:

Dla prezesa, jakiego teraz ma Piast, musi być bardzo niewygodne i frustrujące starać się przez cały sezon narzucać trenerowi piłkarzy, których on chciałby widzieć na boisku, a trener nigdy nie zwracał na to uwagi. Myślę, że nie potrzeba już więcej słów i że wszyscy zrozumieją, dlaczego mnie zwolniono" - wyjaśnia Hiszpan, którego na trenerskiej ławce Piasta zastąpił Czech Radoslav Latal.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Adidas Performance Korki )
w okazje.info


Więcej o:
Komentarze (1)
Angel Perez Garcia: Prezes narzucał mi piłkarzy, którzy mieli grać
Zaloguj się
  • kubek2012

    Oceniono 24 razy -20

    ależ on dumny :D panie Perez, wywalili pana za wyniki, bo Piast realnie stracił szansę na to, żeby bić się w pierwszej ósemce. historyczny wynik to czwarte miejsce i europejskie puchary, dwa sezony temu, ale pan wtedy zdaje się popijał drinki na Mauritiusie więc nie winię za brak wiedzy na ten temat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX