Sport.pl

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0. Co za paradoks. Grali źle i wygrali

Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice, nie był zadowolony ze stylu gry swojego zespołu w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Piast rozbił gości 3:0.

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, bo znamy agresywny styl gry Podbeskidzia. Paradoksalnie to był najgorszy mecz w naszym wykonaniu, odkąd jestem w klubie. Powiedziałem zawodnikom, że styl się nie liczy, najważniejsze były punkty. Ważną rolę odegrali w tym meczu rezerwowi. Z wygranej jestem bardzo zadowolony - stwierdził Latal.

- Gratuluję Piastowi wygranej. Mecz był wyrównany. W końcówce zebrały się nad nami czarne chmury. Zaczęło się od dwóch żółtych kartek dla Adama Dei. Uważam, że pierwsza była pokazana pochopnie. Przegraliśmy przez problemy, jakie mieliśmy z obroną. Musimy się szybko zmobilizować i pomodlić o zdrowie kontuzjowanych piłkarzy, by wrócili na następny mecz - ocenił Leszek Ojrzyński, trener Podbeskidzia.Więcej o:
Komentarze (2)
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0. Co za paradoks. Grali źle i wygrali
Zaloguj się
  • zniesmaczonybb

    0

    Popieram - krajidiotow - spadek a w pierwszej lidze dołowanie i też spadek . A na Lecha to lepiej wystawić skład rezerw TSP oni może coś zagrają. Zmiana Kołdozieja to był błąd , Lenartowski to drewno ale pupil musi grać . Wstydzę się za taką piłkę jaką mamy w Bielsku-Białej

  • krajidiotow

    0

    Bez awansu do czolowej 8-ki Bielsko spada z ligi. Bez budzetu, bez umiejetnosci utrzymania przy pilce, grajac brutalna pilke, ktorej naprawde nie da sie ogladac. dobrze wam zycze, bo w tej lidze miernot nie trzeba duzej kasy, zeby znalezc sie w 8-ce, na pewno zaslugujecie jako pilkarze, staracie sie, ale chyba was nie stac na wiecej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX