Piast Gliwice. Kamil Wilczek podziękował kibicom za wsparcie

Kamil Wilczek, najlepszy strzelec i piłkarz minionego sezonu Ekstraklasy, jest już zawodnikiem włoskiego Carpi FC. Zawodnik napisał na pożegnanie list do kibiców Piasta Gliwice.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Wilczek podpisał kontrakt Carpi FC, beniaminkiem Serie A. Piłkarz nie miał okazji, żeby oficjalnie pożegnać się z kibicami Piasta, więc napisał do fanów list.

"Drodzy Kibice!

Chciałbym Wam gorąco podziękować za ogromne wsparcie, którym mnie obdarzyliście. Po raz ostatni spotkaliśmy się przy Okrzei 20 podczas meczu z Cracovią. Było to dla mnie wzruszające przeżycie. Z powodu urazu nie mogłem wystąpić w tym meczu i obejrzałem go z wysokości trybun, rozmawiając z częścią z Was.

Jak już wiecie, otrzymałem szansę gry we włoskiej Serie A, w drużynie Carpi FC i od tego czasu wszystko działo się bardzo szybko. Zanim jednak założę trykot nowego klubu, chciałbym podziękować za fantastyczne wsparcie, które czułem z trybun Okrzei 20 przez cały ten sezon, który był najlepszym. Jestem dumny, ze mogłem stanowić część Piasta Gliwice i bronić Niebiesko-czerwonych barw.

Jestem Wam ogromnie wdzięczny i mam nadzieję, że zapamiętacie mnie z jak najlepszej strony oraz będziecie mnie wspierali równie mocno podczas mojego pobytu zagranicą. Głęboko wierzę, że uda nam się jeszcze ponownie zobaczyć przy Okrzei 20.

Tymczasem życzę Wam wszystkiego dobrego i samych zwycięstw. Będę cały czas śledził poczynania Niebiesko-czerwonej drużyny. Proszę pamiętajcie, że Piast jest naszą wspólną wizytówką, a zawodnicy w każdym meczu dają z siebie maksimum. Niezwykle istotne jest Wasze wsparcie, które niejednokrotnie pomagało nam zdobywać punkty.

Kamil Wilczek".