Sport.pl

Piast Gliwice. Na Okrzei naprawdę się dzieje

- Były Górnik, notująca świetną serię Cracovia, Legia, a teraz będzie Lech. My już nie mamy łatwych sprawdzianów - uśmiecha się Radosław Murawski, pomocnik Piasta Gliwice, czyli nowego lidera ekstraklasy.
O co Piast Gliwice zagra w przyszłym sezonie? Podyskutuj na Facebooku >>

Choć to dopiero początek sezonu, Piast ma już na swoim koncie m.in. wygrane z Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa. Co tu dużo mówić - w Gliwicach naprawdę się dzieje. - Przed sobotnim meczem widziałem takie teksty jak "mecz na szczycie" czy "walka o lidera". My jednak podchodzimy do tego spokojnie. Po ledwie pięciu kolejkach nie ma sensu się specjalnie napalać - mówi Radosław Murawski, ostatnio kapitan gliwickiej drużyny. A w podobnym tonie odpowiada, kiedy pytamy go o to, na co stać Piasta: - To się okaże na koniec sezonu. Róbmy po prostu swoje, eliminujmy nasze błędy, a będzie dobrze.

Tymczasem kolejna poważna weryfikacja umiejętności ekipy Radoslava Latala już przy okazji następnej kolejki. Wtedy to zespół z Okrzei pojedzie na teren poznańskiego Lecha. - Były Górnik, notująca świetną serię Cracovia, Legia, a teraz będzie Lech. My już nie mamy łatwych sprawdzianów - uśmiecha się Murawski.

Więcej o:
Komentarze (2)
Piast Gliwice. Na Okrzei naprawdę się dzieje
Zaloguj się
 • piast.gl-ce

  Oceniono 13 razy 9

  Pomoc w namierzeniu pedofila.
  .Nie usuniecie tego. za ten wpis pastucha o nicku waldek_king:
  waldek_king3 godziny temuOceniono 2 razy0
  @piast.gl-ce
  tata nie powinien tak często wkładać ci go w usta i w tyłek bo głupiejesz w internecie później :)
  pogadamy na 100%. Używasz nie tylko tego nicka na tym forum. Przeprosisz mojego ojca .Jeśli nie pożalujesz. Mnie nie musisz przepraszać. nie potrzebuję tego od zabrzańskiej szmaty.
  Mam twój numer IP. Jutro na polibudzie w Gliwicach ustalimy wszystko co cię dotyczy.Chcę tylko z tobą porozmawiać. Spalił cię nick na stronie twojego złodziejskiego klubu. Masz honor? Mieszkam na Góry Chełmskiej w Gliwicach. Chcę tylko z tobą pogadać i zaprowadzić cię do mojego ojca byś go przeprosił. Czekam .
  Admina proszę o nieusuwanie wątku albo o pomoc w ustaleni tożsamości tego pedofila.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX