Piast Gliwice. Lider ekstraklasy budował formę w Wiśle

Piłkarze Piasta Gliwice wykorzystali przerwę w rozgrywkach ekstraklasy na krótki wyjazd do Wisły. Lider rozgrywek pracował w Beskidach przede wszystkim nad siłą, motoryką i kondycją.
Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

- Odbyliśmy w Wiśle pięć jednostek treningowych. Przez te dwa dni pracowaliśmy naprawdę ciężko, żeby poprawić naszą wydolność i kondycję organizmu. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej w najbliższym spotkaniu z Pogonią w Szczecinie, więc nie ma zmiłuj - powiedział internetowej stronie klubu Sebastian Musiolik, napastnik Piasta.

Oprócz treningów typowo kondycyjnych niebiesko-czerwoni odbyli również zajęcia techniczno-taktyczne, podczas których popracowali nad wykańczaniem akcji. - Zajęć było naprawdę sporo. Przećwiczyliśmy różne formy treningu strzeleckiego. Po zajęciach piłkarze skorzystali w ośrodku z zabiegów odnowy biologicznej, co też spełniło swoją rolę - powiedział trener Bogdan Wilk.

Po piątkowym treningu część zespół uda się na czterodniowy odpoczynek. Reszta piłkarzy zagra natomiast w sobotnim sparingu z Grunwaldem Ruda Śląska.

Najlepszy transfer lata to: