Sport.pl

Piast Gliwice. Josip Barisić: Nasza dyspozycja idzie w górę

- Jeśli w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław zaprezentujemy się tak jak w pierwszej połowie meczu z Wisłą Kraków, to zwyciężymy - mówi Josup Barisić, napastnik Piasta Gliwice.
Czy Piast Gliwice powalczy o mistrzostwo Polski? Podyskutuj na Facebooku >>

Piast Gliwice wciąż czeka na swoje pierwsze wiosenne zwycięstwo. Choć w piątek, kiedy stawił się na terenie Wisły Kraków, zabrakło niewiele... - Przed przerwą graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy wydarzenia. Wisła nie była w stanie strzelić nam bramki, za to nam się udało. Niestety, w drugiej połowie stało się z nami coś niedobrego. Gospodarze walczyli o życie i to było widać. Musimy szanować ten punkt... - podkreśla Josip Barisić, napastnik gliwiczan.

Kolejna szansa na trzy punkty już jednak we wtorek, kiedy zespół Radoslavala Latala podejmie na Okrzei ekipę Śląska Wrocław. Ich starcie - przypomnijmy - miało się odbyć tydzień wcześniej, ale wtedy na przeszkodzie stanęła będąca w fatalnym stanie murawa.

- Nasza dyspozycja idzie w górę. Jeśli w spotkaniu ze Śląskiem zaprezentujemy się tak jak w pierwszej połowie meczu z Wisłą, to zwyciężymy. Czasu na przygotowania nie ma dużo, ale zdążymy - zapewnia Chorwat.

Więcej o: