Piast Gliwice - Śląsk Wrocław. Radoslav Latal: To nie był nasz dobry mecz

W pierwszej połowie jeszcze nie dopuszczaliśmy rywala do dogodnych sytuacji, ale po przerwie mieliśmy już kłopoty - w ten sposób wygraną nad Śląskiem Wrocław skomentował Radoslav Latal, trener Piasta Gliwice.
Czy Piast Gliwice powalczy o mistrzostwo Polski? Podyskutuj na Facebooku >>

- Chodziło o to, żeby zdobyć trzy punkty. To się udało, ale to nie był w naszym wykonaniu dobry mecz. W pierwszej połowie jeszcze nie dopuszczaliśmy Śląska do dogodnych sytuacji, ale po przerwie mieliśmy już kłopoty. Wierzę, że będzie lepiej - podkreślał po końcowym gwizdku Radoslav Lata, trener Piasta Gliwice. Po raz kolejny odniósł się też do kondycji gliwickiej murawy: - Jest w katastrofalnym stanie. To nasz problem.

Co natomiast miał do powiedzenia Romuald Szukiełowicz? - Uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Stworzyliśmy sobie kilka wyśmienitych okazji. O wyniku zadecydował jeden celny strzał. Szacunek dla moich zawodników, że po takiej traumie, jaką były derby z Zagłębiem Lubin, się podnieśli. Pokazali, że potrafią grać w piłkę, że miejsce w tabeli nie jest adekwatne do ich umiejętności - przekonywał szkoleniowiec Śląska Wrocław.