Grad bramek w sparingu Piasta Gliwice z trzecią siłą słowackiej ligi

Pierwszy sparing Piasta Gliwice podczas zgrupowania w węgierskim Telki, ze słowackim Spartakiem Myjava, przyniósł aż siedem bramek.
Autorem pierwszego gola dla gliwiczan był testowany napastnik Libor Zondra (ostatnio 1.SC Znojmo). Największą ozdobą spotkania okazał się jednak gol Bartosza Szeligi, który zanim umieścił piłkę w siatce efektownie minął kilku piłkarzy rywala. Rywala - dodajmy - nie byle jakiego. Spartak Myjava to trzecia drużyna ligi słowackiej.

Piast Gliwice - Spartak Myjava 4:3 (3:1)

Bramki: 0:1 Kolar (8.), 1:1 Zondra (24.), 2:1 Barisić (37.), 3:1 Murawski (45., karny), 3:2 Daniel (50.) 4:2 Szeliga (54.), 4:3 Kona (72.)

Piast (I połowa): Leszczyński - Osyra, Korun, Pietrowski - Mokwa, Murawski, Żivec, Jankowski, Mraz - Barisić, Zondra. (II połowa): Leszczyński - Długołęcki, Osyra (75. Angielski), Budzik - Szeliga, Bukata, Badia, Moskwik, Flis - Mak, Nespor.