Polonia Bytom kończy zgrupowanie i odwołuje sparing [WIDEO]

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę mecz bytomian z Rakowem Częstochowa.
Sparing został odwołany ze względu na panujące mrozy. Zamiast meczu bytomianie przeprowadzą jeszcze jeden trening w Wiśle, gdzie przebywają na zgrupowaniu, a potem wrócą do domów.

Poloniści trenowali w ośrodku Startu od zeszłej soboty. Pierwotnie obóz miał potrwać do piątku, ale klub postanowił go wydłużyć o jeden dzień. - Co do treningów, powiedziałem na wstępie, gdy przyjechaliśmy tutaj, że będzie to siedem dni, które każdy z nich będzie pamiętać. Nie jesteśmy tu po to, by odpoczywać czy zwiedzać spacerkiem dla przyjemności górskie szlaki - oceniał zgrupowanie trener Dariusz Fornalak w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Przypomnijmy, że z Polonią trenuje wielu nowych graczy. - Nie możemy powiedzieć, że kształt tego zespołu już jest taki, jakbyśmy chcieli. Proporcje jednak są na korzyść ludzi, którzy chcielibyśmy, żeby z nami zostali. Nie będziemy snuć filozofii. Nie ukrywam, że zawodnicy pokroju Cabaja, Hermesa, Maliszewskiego czy Wilczyńskiego to gracze, których bardzo chcielibyśmy widzieć w Polonii na rundę wiosenną. Czy stanie się to faktem? Zobaczymy. Poza tym chciałbym jeszcze paru piłkarzy, żeby nasza jakość gry była wyższa - dodał Fornalak.

Ruch, Górnik, Polonia i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Jak poloniści trenowali w Wiśle? Obejrzyjcie to na materiałach wideo.oraz