Niespodzianki być nie mogło: Polonia Bytom przegrywa z Niecieczą trzema bramkami

Niespodzianki nie było, bo być nie mogło. Bytomska drużyna złożona z młodych zawodników na dorobku nie miała żadnych szans z zespołem, z którego wielu piłkarzy grało latami w ekstraklasie
Odmłodzony po degradacji zespół w ostatniej chwili dostał prezent w postaci I ligi, ale jego pożarcie i trawienie może potrwać jeszcze długo. W trzech meczach trzy porażki, jeden gol i ostatnie miejsce w tabeli. Do podopiecznych Piotra Pierścionka trudno mieć pretensje, grają jak umieją. W większości rodzili się w pierwszej połowie lat 90, najstarszy jest pochodzący z Bełchatowa 25-letni Krzysztof Michalak, który zagrał kiedyś aż dwa mecze w ekstraklasie, co na obecne warunki bytomskiego klubu jest nobilitacją.

Polonia Bytom - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3 (0:1) Bramki: 0:1 Biskup (45.), 0:2 Pawlusiński (61.), 0:3 Rybski (84.) Polonia: Mika - Banaś, Baran Ż, Michalak, Szkatuła - Sinclair (45. Alancewicz), Pietrycha (74. Cioch), Krzemień, Białkowski - Grzybek (60. Walesa), Płókarz. Sędziował Łukasz Szczech (Białystok). Widzów: 1700.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »