Polonia Bytom nie będzie drugoligowym chłopcem do bicia

Polonia Bytom pokonała na wyjeździe KS Polkowice.
Przygoda bytomian z drugą ligą rozpoczęła się od fatalnej gry i gładkiej porażki u siebie z Chrobrym Głogów. W drugiej kolejce bytomianie pokazali już jednak klasę, ogrywając KS Polkowice. Pierwsza połowa meczu była dość wyrównana. W drugiej części gole dla Polonii strzelili Bartłomiej Setlak i Bartosz Nowak. - Z przebiegu spotkania Polonia była zespołem lepszym. W drugiej połowie mogliśmy strzelić bramkę, ale trafiliśmy tylko w słupek. Szkoda zmarnowanych okazji -

mówił po meczu Janusz Kubot, trener KS-u Polkowice.

KS Polkowice - Polonia Bytom 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Setlak (59.), 0:2 Nowak (65.) KS: Primel - Bartków, Żmija, Wacławczyk, Zieliński, Ałdaś, Bryła (46. Bancewicz), Famulski (84. Drzazga), Kamiński (77. Sołtyński), Garyga, Kaczmarek.

Polonia: Mika Ż - Trznadel, Odrzywolski, Kowalski (81. Mróz), Setlak Ż, Zalewski, Sacha (74. Białkowski), Nowak, Krzemień (89. Walesa), Broniewicz, Michalik.

Sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).