Polonia Bytom podniosła się po ciosie z pierwszej minuty

Polonia Bytom ograła na własnym boisku Błękitnych Stargard Szczeciński.
Spotkanie sąsiadów w tabeli drugiej ligi rozpoczęło się fatalnie dla gospodarzy. Już w pierwszej minucie po błędzie bramkarza Mateusza Miki padł gol dla Błękitnych.

Poloniści jeszcze w pierwszej połowie odrobili jednak straty. I to z nawiązką! Bohaterem bytomian był pomocnik Bartosz Nowak, który strzelił dwa gole. Jedno trafienie dołożył też Adrian Laskowski.

Po przerwie poloniści mieli kolejne okazje bramkowe, ale nie byli już tak skuteczni.

Dodajmy, że bytomianie wygrali trzeci mecz z rzędu na własnym stadionie.

Polonia Bytom - Błękitni Stargard Szczeciński 3:1 (3:1)

Bramki: 0:1 Magnuski (1.), 1:1 Nowak (20.), 2:1 Laskowski (22.), 3:1 Nowak (45.)

Polonia: Mika - Banaś, Broniewicz Ż, Odrzywolski, Kowalski Ż - Zalewski, Michalik Ż (68. Walesa), Laskowski (72. Setlak), Nowak (90. Radkiewicz), Białkowski - Jarka (81. Paulista).