Sport.pl

Londyn 2012. Siatkówka. Szef Jastrzębskiego Węgla: Jestem spokojny o wynik z Rosją, mecz niemal w rocznicę Bitwy Warszawskiej!

- Wygramy z Rosjanami. Nasz Michał Kubiak, jeśli trener da mu grać, sam Ruskich rozniesie - zapowiada Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla.
Dziś wieczorem odbędzie się pasjonująco zapowiadające się spotkanie siatkarzy Polski i Rosji w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Londynie. Dobrej myśli co do losów meczu jest szef Jastrzębskiego Węgla. - Wygramy z Rosjanami. O wynik jestem spokojny - mówi Grodecki. - W piątek lecę do Londynu, mam bilety na finał. Będę jednym z pierwszych, którzy pogratulują naszym siatkarzom sukcesu - zapowiada.

- Z Rosją powinno być dobrze, zawodnicy przede wszystkim muszą być skoncentrowani. Jeśli podejdziemy do meczu jak Marcin Dołęga do sztangi z przekonaniem, że już jest mistrzem olimpijskim, wtedy będzie źle. Ale jestem spokojny o mobilizację biało-czerwonych. Choćby dlatego, że mecz odbywa się niemal w rocznicę Bitwy Warszawskiej z 1920 roku - zaznacza Grodecki.

W reprezentacji Polski na igrzyskach występuje jeden przedstawiciel klubu z Jastrzębia. To 24-letni Michał Kubiak, który tego lata podpisał trzyletni kontrakt z JW. - Michał to chłopak z charakterem. Jeśli tylko trener Anastasi da mu grać, to on sam Ruskich rozniesie - zapowiada prezes Grodecki.

Więcej o:
Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka
Komentarze (6)
Londyn 2012. Siatkówka. Szef Jastrzębskiego Węgla: Jestem spokojny o wynik z Rosją, mecz niemal w rocznicę Bitwy Warszawskiej!
Zaloguj się
 • mark6

  Oceniono 4 razy 2

  Co za DEBIL???
  Co ma Bitwa Warszawska wspólnego ze sportem IDIOTO???

 • cieszyniok9

  Oceniono 1 raz 1

  Wlasni tak wygląda nasz sport jak nie pismaki to sprawozdawcy albo politycy bier chlopie kose i idz na ruskich w rocznice bitwy ty PACANIE

 • cieszyniok9

  0

  Mosz te swojom bitwe 0-3 baranie wolowy

 • stasieczek5

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Prezesie !
  Czy Pan ma posprzątane pod sufitem ?!
  Wojna ? Bitwa Warszawska ?
  Bitwa miała miejsce przy obsadzaniu Pańskiego stanowiska, zanim wymościł Pan prezesowy fotel jajami.
  Weź Pan na wstrzymanie.
  A także PT Redakcji życzę odejścia od takich, idiotycznych, buraczano-historycznych komentarzy.
  Czy media muszą powtarzać najwieksze bzdety wypowiedziane przez innych ?
  Mecz z Rosja jest tylko meczem. Świat ani Polska (bez względu na wynik) nie znikną.
  Pora by zniknęła GŁUPOTA !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX