Ruch, Górnik i Podbeskidzie: optymizm w sprawie licencji

PRZEGLĄD PRASY. Jutro dla klubów Ekstraklasy mija termin składania dokumentów licencyjnych na nowy sezon. ?SPORT? przygotował na ten temat raport.
Przedstawiciele klubów Ekstraklasy dziś i jutro będą składali w Komisji Licencyjnej dokumenty niezbędne do tego, by w nowym sezonie występować w piłkarskiej elicie. Wnioski należy złożyć w PZPN do soboty do godziny 15.30.

Komisja Licencyjna przez cały kwiecień będzie sprawdzała stan klubowych obiektów i przeglądała dokumentację - czytamy w "SPORCIE". Wg informacji dziennika w klubach panuje duży optymizm.

Podbeskidzie nie wpisało do wniosku stadionu rezerwowego. "We wniosku nie zgłosiliśmy drugiego stadionu. Obiekt w Bielsku został dostosowany do wszystkich zaleceń podręcznika, a także sugestii organów wizytujących nasz stadion" - mówi gazecie rzecznik Podbeskidzia Marcin Nikiel.

Górnik Zabrze stadion rezerwowy ma. Zabrzanie wpisali obiekt w Sosnowcu. "Mam wewnętrzne przekonanie, że w tym roku mamy lepszą dokumentację niż poprzednio" - mówi Bartlomiej Laburda, prawnik Górnika.

Prezes Ruchu też jest optymistą. "ZUS i Urząd Skarbowy są zaspokojone, zawarto stosowne ugody z wierzycielami. W najbliższych dniach pojawi się w Ruchu kolejny bardzo poważny reklamodawca" - czytamy w "SPORCIE".