Sport.pl

Budowa stadionu w Bielsku-Białej trwa. "Tempo bardzo dobre"

pp
12.09.2012 , aktualizacja: 12.09.2012 09:27
A A A
Tak obecnie wygl±da plac budowy stadionu w Bielsku-Białej. Obiekt ro¶nie jak na drożdżach!

Tak obecnie wygl±da plac budowy stadionu w Bielsku-Białej. Obiekt ro¶nie jak na drożdżach! (Materiały UM w Bielsku-Białej)

Znikaj± opustoszałe budynki, które znajduj± się na terenie budowy nowego stadionu w Bielsku-Białej. Budowlańcy wykorzystuj± dobr± pogodę, dzięki temu tempo prac nad nowym obiektem jest imponuj±ce.
Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku ¦l±sk - Sport.pl »


Strona internetowa Urzędu Miasta w Bielsku-Białej przedstawiła najnowsze zdjęcia z placu budowy nowego Stadionu Miejskiego. Według najnowszych ustaleń dwie trybuny maj± być budowane jednocze¶nie, co powinno o prawie pół roku przyspieszyć zakończenie prac. Optymistyczne prognozy mówi± nawet o przełomie 2013/2014 roku jako terminie oddania nowego obiektu do użytku.

- Tempo prac jest bardzo dobre. Wszystko przebiega zgodnie z planem - zapewnia Tomasz Ficoń, rzecznik bielskiego UM. Niedawno wyburzono jeden z budynków przy ulicy Żywieckiej, który znajduje się na terenie budowy. Obiekt ten był wysiedlony już od kilku lat. To nam tym budynku w poprzednim sezonie wisiała ogromna wizualizacja nowego stadionu. Nowy obiekt ma pomie¶cić 15 tysięcy widzów.

Więcej zdjęć z placu budowy stadionu TUTAJ .

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX