Ireneusz Jeleń do wzięcia za tysiąc złotych [WIDEO]

Ireneusz Jeleń, reprezentant Polski i były gracz francuskich klubów AJ Auxerre i Lille OSC podpisując kontrakt z Podbeskidziem zastrzegł sobie śmiesznie niską kwotę odstępnego - informuje ?Fakt?.
31-letni napastnik z Cieszyna związał się z klubem z Bielska-Białej umową, która ma obowiązywać do czerwca 2013 roku. Spekuluje się jednak, że klub zmieni już zimą. Nie powinno być z tym żadnego problemu biorąc pod uwagę, że piłkarz, który rozegrał dotąd 29 meczów w reprezentacji Polski, będzie do wzięcia za tysiąc złotych!

- Trzeba spojrzeć na sytuację w jakiej się znalazłem. Po meczu z Portugalią w lutym mało co grałem. Kiedy pojawiła się propozycja z bielskiego klubu, to długo wszystko analizowałem. Ostatecznie więcej jest plusów, żeby grać w Podbeskidziu, niż żeby akurat teraz przenosić się w inne miejsce - wyjaśnia swoją decyzję o wyborze klubu Jeleń.

Przed podpisaniem kontraktu z Podbeskidziem Jeleń  mówił, że miał oferty z ligi francuskiej, niemieckiej, ukraińskiej czy amerykańskiejIreneusz Jeleń i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »