Kolejny dokument w sprawie Kamila Adamka. Menedżer ma niezbity dowód

Tomasz Kaczmarczyk, menedżer Kamila Adamka opublikował kolejny dokument dotyczący konfliktu, jaki narasta wokół napastnika Drzewiarza Jasienica.
Przypomnijmy, że Adamek grał jesienią w Podbeskidziu na zasadzie wypożyczenia. Umowa miała być kontynuowana, ale okazało się to niemożliwe. Piłkarz poróżnił się Mirosławem Łaciokiem, prezesem Drzewiarza. Z kolei Łaciok oskarża Kaczmarczyka, menedżera piłkarza. Efekt jest taki, że Podbeskidzie przygotowuje się do sezonu w Turcji, a Adamek pozostaje na chorobowym.

W tej sprawie swoje oświadczenia wydali już i Kaczmarczyk, i Łaciok.

Prezes Drzewiarza zarzucił menedżerowi, że to on jest główną przeszkodą w osiągnięciu porozumienia. W odpowiedzi Kaczmarczyk opublikował treść maila, którego w styczniu 2013 przesłał do Wojciecha Boreckiego, prezesa Podbeskidzia. Kluczowe jest w nim zdanie: "Warunkiem podjęcia tematu kontraktu Kamila z TS Podbeskidzie jest porozumienie z macierzystym klubem", które wskazuje, że to jednak nie menedżer jest problemem.

Ponadto menedżer Kaczmarczyk - jak to ujął - "kończąc tę pseudo dyskusję" ustosunkował się do treści oświadczenia prezesa Łacioka.

Jak kupujecie bilety na mecze?