Sport.pl

Ladislav Rybansky nie jest już bramkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała

Problem transferowej wpadki Podbeskidzia Bielsko-Biała znalazł swój finał.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

30-letni bramkarz ze Słowacji latem minionego roku związał się z "Góralami" dwuletnim kontraktem. Na początku bronił tak słabo, że pojawiły się nawet głosy, że równie dobrze na poprzeczce można by zawiesić samą koszulkę. Wojciech Borecki, prezes Podbeskidzia, bronił jednak tego transferu. Powtarzał, że Rybansky potrzebuje czasu, żeby "nauczyć się naszej ekstraklasy".

Nauka skończyła się w chwili, gdy do składu wrócił kontuzjowany wcześniej Richard Zajac. Po zakończeniu rundy jesiennej pojawiła się informacja, że Rybansky opuści zespół. W ostatnią sobotę - podczas sparingu z Zagłębiem Sosnowiec - zapytaliśmy o to trenera Leszka Ojrzyńskiego, a ten zaprzeczył.

- Rybansky zostaje z nami do końca sezonu, a co będzie potem, zobaczymy - mówił szkoleniowiec.

Widać jednak ktoś nie liczył się ze zdaniem Ojrzyńskiego, gdyż Słowak rozstał się z klubem. "Rybansky rozwiązał kontrakt z Podbeskidziem!" - poinformował na Twitterze  Izaak Stachowicz, trener bramkarzy w klubie z Bielska-Białej.

Gdzie wiosną objawi się nowy, nieznany szerszej publice, rewelacyjny piłkarz:
Więcej o:
Komentarze (2)
Ladislav Rybansky nie jest już bramkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała
Zaloguj się
 • domin1920

  Oceniono 3 razy 1

  Lentner - Grundol jeśli wódka za mocna rozcieńczaj z wodą :))
  twój post to kolejny groch z kapustą :))

 • lentner

  Oceniono 4 razy -4

  To,że grał wszystkie minuty nie znaczy, że jest niezastąpiony. Miał dość dobrą rundę i za to na pewno należą mu się brawa,ale uważam że jeśli można za niego otrzymać jeszcze teraz jakąś,, przyzwoitą" kasę to go sprzedać. Z tego co wiem to Olkowski wcześniej nie chciał przedłużać umowy ( liczył i on i Górnik,że odejdzie w poprzednim okienku) ,ale z Zacharą ,,działacze":) przespali sprawę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX