Bramkarz, który podłamał się psychicznie, jednak zostanie w Podbeskidziu?

PRZEGLĄD PRASY. Ladislav Rybansky nie rozwiązał umowy z Podbeskidziem. I wiele wskazuje się na to, że wciąż będzie bronił w klubie z Bielska-Białej, bo znalazł się w kadrze na zgrupowanie w Turcji - donosi "Sport".
Chcesz współtworzyć nasz portal? Polub nas na Fejsie >>

Przypomnijmy, że nie tak dawno słowacki bramkarz poprosił o dwa tygodnie na znalezienie nowego klubu. "Myślę, że miał dość docinek, które padały pod jego adresem, również ze strony mediów. Podłamał się psychicznie i postanowił zmienić otoczenie" - mówił tydzień temu "Sportowi" prezes Podbeskidzia Wojciech Borecki.

W dwóch ostatnich sparingach klub z Bielska-Białej testował Pauliusa Grybauskasa i Armantasa Vitkauskasa. Żaden z tych litewskich bramkarzy nie poleci jednak na obóz do Turcji. Do Lary, gdzie Podbeskidzie uda się dzisiaj,i będzie trenowało do 5 lutego, wybiorą się natomiast Rybansky, Richard Zajac i Piotr Adamek.

Z zawodników, których w ostatnim czasie testował bielski klub, w kadrze na turecki obóz znalazło się miejsce jedynie dla Arsenija Buinickiego. Zdaniem katowickiego dziennika litewski napastnik wkrótce podpisze umowę z przedostatnią drużyną Ekstraklasy.

Kadra Podbeskidzia na zgrupowanie w Turcji

Bramkarze: Piotr Adamek, Ladislav Rybansky, Richard Zajac.

Obrońcy: Frank Adu Kwame, Tomasz Górkiewicz, Konrad Kareta, Bartłomiej Konieczny, Dariusz Pietrasiak, Marek Sokołowski, Błażej Telichowski.

Pomocnicy: Sebastian Bartlewski, Daniel Bujok, Damian Chmiel, Adam Deja, Maciej Iwański, Dariusz Kołodziej, Mateusz Kupczak, Dariusz Łatka, Piotr Malinowski, Anton Sloboda, Mateusz Stąporski.

Napastnicy: Arsenij Buinickij, Krzysztof Chrapek, Mikołaj Lebedyński, Charles Nwaogu, Fabian Pawela.

Więcej w sobotnim Sporcie.

Ćwierkamy dla was o sporcie (nie tylko) na Śląsku >>

Gdzie wiosną objawi się nowy, nieznany szerszej publice, rewelacyjny piłkarz: