Milan Baros o grze dla Podbeskidzia "To jakieś bzdury"

Milan Baros, dawna gwiazda czeskiego futbolu nie zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała.
Facebook? » | A może Twitter? »
 

- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, że próbujemy go pozyskać. Nie mogę na ten temat nic powiedzieć. Zostało jeszcze kilka dni do końca okna transferowego i może coś się wydarzy - mówił prezes Wojciech Borecki pytany o ewentualny transfer zawodnika Banika Ostrawa.

34-letni Baros, były piłkarz m.in. Liverpoolu oraz Galatasaray skomentował plotki o transferze na łamach czeskich mediów. To jakieś bzdury - stwierdził Baros.

- Tak, słyszałem coś o tym, ale ze mną osobiście nikt się nie kontaktował. A nawet gdyby tak się stało na taki angaż bym się nie zdecydował - {"mainEntityOfPage":{"url":"http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1,128701,17488352,Milan_Baros_o_grze_dla_Podbeskidzia__To_jakies_bzdury_.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Milan Baros o grze dla Podbeskidzia \"To jakieś bzdury\"","datePublished":"2015-02-26T13:59:00Z","dateModified":"2015-02-26T20:01:11Z","articleSection":"sport-slask","description":"Milan Baros, dawna gwiazda czeskiego futbolu nie zagra w Podbeskidziu Bielsko-Biała.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.slask.sport.pl","logo":{"url":"http://www.slask.sport.pl/logos/508.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"Wojciech Todur","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Milan Baros o grze dla Podbeskidzia \"To jakieś bzdury\"","image":[]}
Kto po pierwszych tegorocznych meczach ekstraklasy wygląda najlepiej?