Sport.pl

Podbeskidzie Bielsko-Biała. Los nie oszczędza "Górali"

Przed środowym meczem z Lechem Poznań pytaniem numer jeden wśród kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała jest stan zdrowia kontuzjowanych zawodników.
Informowaliśmy, że trener Leszek Ojrzyński będzie miał największy problem z zestawieniem środka obrony.

Pavol Stano przejdzie w poniedziałek rezonans magnetyczny kontuzjowanego kolana - po badaniu będzie można określić jego zdolność do gry. Bartłomiej Konieczny - narzekający na mięsień brzuchaty łydki - poczuł się na szczęście na tyle dobrze, że jednak jest szansa na jego występ w środowym meczu. Na pewno będzie natomiast pauzował - z powodu kartek - Adam Deja.

W trakcie rekonwalescencji są pomocnicy: Anton Sloboda, który w ubiegłym tygodniu przeszedł zabieg zespolenia kości śródstopia, oraz Sylwester Patejuk - od dłuższego czasu rehabilitujący się po zabiegu artroskopii kolana. Nieobecny - podczas ostatniego meczu w Gliwicach - był także Piotr Malinowski - on także jest po artroskopii kolana i obecnie przechodzi rekonwalescencję.

Tylko 12 minut w meczu rezerw zagrał Krzysztof Chrapek, u którego podejrzewa się skręcenie stawu kolanowego. Napastnika również czeka rezonans magnetyczny.

Więcej o: